Trasy wycieczek

Zapraszamy Państwa do skorzystania z niezapomnianych wrażeń podczas zwiedzania Krakowa.Możemy jednorazowo przewieżć grupę do 100 osób.Nasze pojazdy są zaopatrzone w folie chroniące przed wiatrem,deszczem i śniegiem.Oferujemy nasze usługi 12 miesięcy w roku.

W czasie wycieczki odtwarzane jest opowiadanie o zabytkach w jednym z następującym języku:polskim,angielskim,niemieckim,hiszpańskim,włoskim,rosyjskim,norweskim,francuskim,japońskim,fińskim,szwedzkim,ukraińskim,czeskim oraz węgierskim.

Stare Miasto / Old Town

Wycieczkę rozpoczynamy w dowolnym miejscu.
Wjeżdżamy na Rynek Główny pokazując kolejno Sukiennice ;Ratusz ;kościół św .Wojciecha ; pomnik Adama Mickiewicza oraz kościół Mariacki.
Następnie przez Mały Rynek udajemy się na Pl .św.Ducha pokazując kościół św.Krzyża oraz teatr im.Słowackiego.
Potem mijając Barbakan ,mury miasta ,Bramę Floriańską oraz pomnik Grunwaldzki jedziemy pod Muzeum Czartoryskich.
Spod muzeum jedziemy na ul .św.Anny pokazując kościół św .Anny i Collegium Maius.
Następnie jedziemy na Wawel pokazując Okno Papieskie ,kościół Franciszkanów ,Pl.Wszystkich Świętych ,kościół oo.Dominikanów ,kościół św.Piotra i Pawła oraz św.Andrzeja.

Kazimierz / Kazimierz district

Następnie udajemy się na Kazimierz.
Po wysłuchaniu opowiadania o Kazimierzu wjeżdżamy na pl.Wolnica gdzie Turyści zobaczą dawny Ratusz kazimierski(a obecnie Muzeum Etnograficzne)oraz kościół Bożego Ciała.
Potem mijając synagogę Wysoką udajemy się na ul .Szeroką z 3 synagogami :Starą ;Poppera ;Remuh )oraz starym cmentarzem żydowskim i kamienicą w której urodziła się Helena Rubinstein.
Następnie mijając dawne sklepy żydowskie jedziemy na Plac Nowy pokazując po drodze synagogi Izaaka i Kupa.

Getto Fabryka Schindlera/ Ghetto / Schindler's Factory

Kazimierz opuszczamy mijając synagogę Tempel i udajemy się pod fabrykę Oskara Schindlera przejeżdżając przez plac Bohaterów Getta na którym w czasie II Wojny Światowej znajdowało się Getto Żydowskie.
Mijając po drodze mury getta kończymy wycieczkę w dowolnym miejscu wskazanym przez Turystów.